خرید و فروش فلنج و شیر دروازه ای با کیفیت از مرکز فروش پترونامور صورت میگیرد. برای اطلاع بیشتر در رابطه با این دو محصول و اطلاع از کاربرد هر یک از آنها با مقاله زیر همراه باشید.

خرید شیر دروازه ای

قیمت عمده شیر دروازه ای

شیر های دروازه ای گونه ای از شیر ها هستند که در دسته شیر های صنعتی قرار دارند و برای باز و بسته کردن جریان سیال در یک خط لوله  استفاده میشود. شیر های دروازه ای با حرکت یک دیسک باز یا بسته میشوند. رایج ترین نوع شیر دروازه ای کست استیل میباشد. کست استیل از استیل ضد زنگ ساخته شده است. نوعی دیگر از شیر های دروازه ای شیری به نام فورج استیل وجود درد. این نوع گلوب ولو برای لوله کشی های مجرای کوچک استفاده میشود.

شیر دروازه ای چاقویی نیز نوعی شیر است که در ابتدا در صنعت خمیر کردن کاغذ معرفی شد، این نوع از شیر های دروازه ای به هیچ عنوان نباید برای تعدیل و تنظیم جریان مورد استفاده قرار گیرند. زیرا سبب ساییدگی دیسک میشود. شیر های چاقویی مانند همه ی شیر های دروازه ای قط برای باز و بسته شدن جریان کاربرد دارند نه تنظیم و تعدیل جریان. شیر های استاندارد دو طرفه هستند اما شیر های چاقویی یک طرفه است.

نوع چاقویی شیر های دروازه ای سبک تر است و همچنین ارزان تر است. شیر های استاندارد یک بسته بندی با حلقه v شکل دارند که باعث میشود شافت متصل به دروازه به خوبی مهر و موم شود. اما نوع چاقویی بسته بندی غده ای شکل دارد که به اطراف دروازه متصل است. شیر های چاقویی خود طراحی های مختلفی دارند مثل شیر سیت نرم، شیر سیت فلزی و انواع شیر کشویی و کلاهکی.

مرکز پترونامور عرضه کننده شیر های دروازه ای با ضمانت کیفیت و گارانتی میباشد.

خرید اینترنتی فلنج

خرید اینترنتی فلنج با کیفیت

فلنج چیست؟ فلنج به قطعاتی از جنس فولاد گفته میشود که برای اتصالات به کار میرود. برای اتصال لوله ها روش های مختلفی وجود دارد. مانند جوش کاری قطعات. اتصالات فلنجی یکی دیگر از انواع اتصالات میباشد. یکی از مزایایی که اتصالات فلنجی دارد قابلیت جداسازی قطعات آن میباشد.

اگر شما بخواهید دو لوله را که به یک دیگر وصل هستند تعمیر یا تعویض کنید، باید آنها را برش داده و پس از تعمیر دوباره آنها را به یکدیگر جوش دهید. اما اگر از اتصال فلنجی استفاده کنید میتوانید برای باز کردن اتصال از پیچ و مهره استفاده کنید. در روش اتصال فلنجی لوله ها به کمک پیچ و مهره به یکدیگر وصل میشوند. جهت جلوگیری از نشت، از واشر آب بندی استفاده میشود.

فلنج ها در اتصال لوله ها به تجهیزات دیگر مانند مخزن تحت فشار، کمپرسور ها و پمپ ها کاربرد دارند. هم چنین در اتصال به شیر ها و تجهیزاتی که بعدا نیاز به تعمیر دارند. قیمت اتصالات فلنجی از اتصالات جوشکاری بیشتر است اما به دلیل مزیت هایی که نسبت به اتصال جوشی دارد بیشتر مورد استفاده قرار میگیرد. در ادامه با انواع فلنج آشنا میشوید.

فلنج با سطح ساده اولین نوع فلنجی است که میخواهیم در رابطه با آن صحبت کنیم. این فلنج ها زمانی مورد استفاده قرار میگیرند که در سیستم دو عدد فلنج لازم باشد. هم چنین فلنج سطح ساده برای اتصالات آبی مورد استفاده قرار میگیرد.فلنج های چدنی و فولادی معمولا از همین نوع هستند.

فلنج نر و ماده یک نوع دیگر از فلنج است که حتما به صورت جفتی میباشد. این فلنج دارای دو صفحه است که یکی از این صفحه هاه برآمده و دیگر تو رفته است. این سطوح با نسبت های خاصی طراحی و ساخته میشوند. برای سفارش فلنج و شیر دروازه ای با مدیر فروش مرکز پترونامور در تماس باشید.