خرید شیر سماوری  شیر گلوب از مرکز تخصصی فروش شیر آلات پترونامور با قیمت مناسب و تضمین کیفیت امکان پذیر است. برای آشنایی بیشتر با این دو محصول و کاربرد آنها در صنعت همچنین آشنایی با نحوه سفارش و اطلاع از قیمت محصول با مقاله زیر همراه باشید.

خرید شیر سماوری

خرید اینترنتی شیر سماوری

شیر سماوری در بازار فروش شیر آلات با نام پلاگ ولو نیز معروف است. شیر های سماوری به نام شیر های گازی یا شیر های مخروطی نیز معروف است. شیر های سماوری از نظر نوع عملکرد به شیر های سماوری نیازمند به روغن کاری و شیر های سماوری بدون نیاز به روغن کاری تقسیم میشوند. شیر های سماوری بسته به نوع کاربرد به شیر های سماوری جوشی، شیر های سماوری برنجی و شیر های سماوری چدنی دسته بندی میشوند. شیر های سماوری در دسته ی شیر های قطع و وصل قرار میگیرند. این شیر ها تنها مخصوص قطع و وصل جریان طراحی شده اند. طراحی بدنه ی شیر سماوری به گونه ای است که افت فشار بسیار کمی دارد. شیر های سماوری در دسته ی شیر های چرخش ربع گرد یا چرخش نود درجه قرار میگیرد. در شیر های سماوری یا پلاگ ولو ها با چرخش نود درجه ای دسته جریان سیال باز یا بسته میشود. شیر های سماوری از نظر نوع بدنه به شیر های سماوری استاندارد و شیر های سماوری وارونه تقسیم میشوند. تفاوت شیر های سماوری با دیگر شیر هایی که مخصوص قطع و وصل جریان هستند در این است که در شیر سماوری یا پلاگ ولو مجرا بند به شکل استوانه ای یا مخروطی است. با چرخش 90 درجه ای دسته ی شیر های سماوری مجرای مجرابند با ورودی و خروجی شیر سماوری یا پلاگ ولو در یک راستا قرار میگیرد و باعث باز شدن مسیر میشود. بازدهی شیر ها ی سماوری در سیستم های گازی نسبت به شیر های توپی کمتر است.

برای خرید شیر سماوری با ما در مرکز فروش پترونامور در تماس باشید.

خرید شیر گلوب

فروش ویژه شیر گلوب

شیر گلوب با نام شیر کروی نیز در بازار شیر آلات شناخته میشود. این شیر مخصوص تنظیم جریان سیالات طراحی شده است اما برای باز و بسته کردن جریان نیز کاربرد دارد. شیر های گلوب مانند شیر های دروازه ای یا گیت ولو ها و شیر های توپی یا بال ولو ها در دسته شیر های گازی قرار میگیرد اما از نظر نوع عملکرد با این دو نوع شیر گازی متفاوت است. شیر های دروازه ای و شیر های توپی تنها محدود به باز و بسته کردن مسیر جریان هستند. در حالی که شیر های گلوب علاوه بر باز و بسته کردن مسیر جریان دارای قابلیت تنظیم و تعدیل جریان را نیز دارند. اسم شیر های کروی به دلیل کروی بودن حالت نمونه های اولیه ی این شیر است. چیزی که در شیر های گلوب جلوی جریان را میگیرد، مغزی درون آن است. مغزی درون شیر های کروی یا شیر های گلوب وجود دارد، معمولا کروی شکل نیست، بلکه یا به صورت صاف، یا نیمه کروی یا مخروطی شکل است.

شیر های گلوب در هنگام باز شدن مسیر جریان، بیشتر از شیر های توپی حرکت جریان را محدود میکنند. این شیر ها افت فشار بیشتری ایجاد میکنند. شیر های کروی یا گلوب ولو ها از سه قسمت بدنه، پوشش محافظ، و نشیمن تشکیل شده است. از شیر های گلوب ولو در نیروگاه ها، تصفیه ی آب فاضلاب های صنعتی و در کارخانجات فرآوری برای قطع و وصل یا تنظیم جریان به کار برده میشود. جنس بدنه ی شیر های گلوب ولو برای کاربرد های کم فشار از برنج، برنز و چدن و در کاربرد های پرفشار از فولاد ضد زنگ یا کربن استیل فورج شده میباشد.

فروش شیر گلوب در مرکز پتورنامور با قمیتم مناسب صورت میگیرد. برای سفارش محصول با مدیر فروش در تماس باشید.