فروشگاه تخصصی پترونامور، مرکز خرید اتصال فلنجی با قیمت مناسب و ضمانت کیفیت میباشد. برای آشنایی با این محصول و کاربرد آن در صنایع مختلف همچنین برای اطلاع از نحوه سفارش فلنج برای اتصال فلنجی از مرکز فروش با مقاله ی زیر همراه باشید.

فروش ویژه فلنج

مرکز خرید اتصال فلنجی

فلنج های نوعی از قطعات فولادی هستند که باعث برقراری اتصال بین قطعات میشوند. فلنج ها برای اتصال لوله به لرزه گیر، شیر آلات و … به کار برده میشوند. برای اتصال لوله ها به تجهیزات و قطعات دیگر روش های زیادی وجود دارد. یکی از این روش های اتصال ، اتصال از طریق جوش است. در این نوع اتصال قطعات را از طریق جوشکاری به یکدیگر جوش میدهند. اتصال فلنجی نیز نوعی از اتصال بین قطعات در صنعت است. اتصال فلنجی در مقایسه با اتصال جوشی دارای مزایایی است. یکی از این مزیت ها قابلیت جدا سازی آن بعد ار برقراری اتصال میباشد. در روش اتصال جوشی قطعات به یکدیگر جوش داده میشوند و برای جدا سازی قطعات باید آن ها را با برش از یک دیگر جدا کرد و دوباره به یکدیگر جوش داد.

فروشگاه پترونامور، مرکز خرید اتصال فلنجی است. برای خرید اینترنتی فلنج با مدیر فروش در تماس باشید.

اما برای اتصال فلنجی از پیچ و مهره برای اتصال دادن قطعات استفاده میشود و در صورت نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات کافی است تا پیچ و مهره باز و بسته شود. در اتصال فلنجی از دو عدد فلنج استفاده میشود و این دو فلنج از قیمت خاصی روی یکدیگر قرار داده میشوند و سپس به کمک پیچ و مهره سفت و محکم میشوند. برای جلوگیری از نشتی در اتصال فلنجی از واشر آب بندی استفاده میشود. از اتصال فلنجی برا اتصال لوله به مخازن تحت فشار، پمپ ها و کمپرسور ها استفاده میشود. همچنین برای تغییر متریال در لوله از اتصال فلنجی استفاده میشود. در صورتی که قطعات بعد از اتصال به یکدیگر به تعمیرات احتمالی نیاز داشته باشند، باید از اتصال فلنجی استفاده کرد.

فروش ویژه فلنج

خرید اینترنتی فلنج

هزینه ی اتصال فلنجی در مقایسه با سایر اتصالات بیشتر است اما به دلیل مزایایی که اتصال فلنجی در مقایسه با سایر اتصالات دارد مشتریان اتصال فلنجی بیشتر از انواع دیگر اتصالات هستند. فلنج با سطح ساده نوعی فلنج دوتایی میباشد که در هنگاه اتصال سطح دو فلنج استفاده شده باید صاف باشد. کاربرد اصلی فلنج با سطح ساده زمانی است که برای اتصال تجهیزات باید از دو فلنج استفاده شود. فلنج های سطح صاف معمولا در فشار های کم کاربرد دارند و از جنس چدن یا فولاد ساخته میشوند. فلنح نر و ماده نوعی دیگر از فلنج است که مانند فلنج سطح ساده از دو فلنج تشکیل شده است.

فلنج های نر و ماده به صورت جفتی ساخته میشوند. در هنگام اتصال فلنج های نر و ماده، یکی از فلنج ها دارای سطح تو رفته و فلنج دیگر دارای سطح بر آمده است. فلنج های نر و ماده در پوشش های فلنی و در مبدل حرارتی استفاده میشوند. فلنج با سطح شیار دار گونه ای دیگر از انواع فلنج ها میباشد که مانند دو نوع فلنج مذکور به صورت جفتی و دو تایی استفاده میشود. ساختار خاص فلنج های سطح شیار دار برای جلوگیری از خوردگی، فرسودگی و سایش طراحی شده است. ساختار فلنج های صفحه شیار دار همچنین به گونه ای است که در هنگام اتصال، فشار کمتری به پیچ و مهره و اعضای دیگر سیستم وارد میشود و سیستم اینگونه بازدهی بیشتری خواهد داشت. نوعی دیگر از فلنج ها با نام فلنج با سطح برجسته وجود دارد. این نوع فلنج با یک واشر صاف مهر و موم شده است.

برای خرید اینترنتی فلنج با مدیر فروش مرکز پترونامور در تماس باشید.