فروش اینترنتی شیر قطع کن با کیفیت بالا و قیمت مناسب در سایت فروشگاه پترونامور انجام میشود. برای آشنایی با کارکرد شیر ایمنی قطع کن در صنعت مقله زیر را مطالعه نمایید.

خرید شیر قطع کن

قیمت شیر ایمنی قطع کن

در تجهیزات فشار سیال باید ثابت و در میزان مشخصی نگه داشته شده باشد. این عمل کار رگلاتور است. هر گونه اختلال در فشار موجب آسیب دیدن رگلاتور و خراب شدن تجهیزات میشود. به همین منظور به تجهیزات ایمنی مثل شیر ایمنی قطع کن نیاز است. تجهیزات لازم برای حفاظت از سیال و ایمنی شامل دو مورد است: شیر اطمینان و شیر ایمنی قطع کن. زمانی که در رگلاتور فشار خط پایین به مرز بیست درصد رسید، شیر ایمنی قطع کن جریان را قطع میکند.

شیر ایمنی قطع کن که اتومات باشد، همواره در حال چک کردن فشار خط پایین رگلاتور میباشد. و با بستن شیر باعث قطع و بستن فوری جریان میشود. همچنین در موارد صنعتی مانند نیروگاه ها، پالایشگاه ها و … اگر فشار خط پایین رگلاتور  و فشار شبکه توزیع سیال  کاهش یابد، باز هم امکان تضعیف عملکرد تجهیزات و آسیب زدن به آنها وجود دارد. در این جا نیز شیر ایمنی قطع کن برای حل مشکل مورد استفاده قرار میگیرد. در واقع کاربرد شیر ایمنی در این است که اگر در تجهیزات فشار بسیار زیاد یا بسیار کم باشد و امکان آسیب به تجهیزات وجود داشته باشد شیر ایمنی قبل از این اتفاق جریان را قطع میکند.

اجزای یک شیر ایمنی قطع کن عبارتند از: پین ریست کننده، کانکشن برای اتصال پایین دست به رگولاتور، کانکشن برای اتصال خارجی درز در صورت ضرورت، کلاهک ضد غبار، دیافراگم اطمینان، سرپیچ آلومینیومی، مسدود کننده، واشر آب بندی، بدنه شیر، دستگیره محافظ. شیر قطع کن را بر اساس یک سری فاکتور ها انتخاب میکنند که عبارتند از: دامنه، محیط و دما، موقعیت و نوع پورت، اندازه پورت، فشار، اندازه و وزن.

خرید شیر قطع کن

فروش اینترنتی شیر قطع کن

به شیر قطع کن، شیر قطع کن اضطراری نیز میگویند. شیر های ایمنی قطع کن میتوانند در طراحی های مختلف سیستم ها به صورت خطی و در بالا دست، میانه و پایین دست نصب شوند. یک شیر ایمنی باید کاملا ایمن باشد تا در صورت خرابی هر یک از اجزای سیستم سریع جریان را قطع و ایمن کند. از جمله ویژگی های شیر ایمنی قطع کن، این است که با دوام است و در برابر ضربه یا خوردگی محکم است. این شیر از بروز سوانح و خواذث طبیعی جریال سیال را قطع میکند. این شیر در نصب انعطاف پذیر است. شیر ایمنی قطع کن ساختاری یک پارچه دارد. شیر قطع کن باعث کنترل فشار بیش از حد سطح سیال بسیار بالا یا بسیار پایین.

شیر های ایمنی قطع کن در درجه اول در صنعت نفت کاربرد دارند. هم چنین برای تولید برق و صنایع شیمیایی مورد استفاده قرار میگیرد. شیر قطع کن اتوماتیک در برابر صدمات احتمالی به افراد، و همچنین تجهیزات یا محیط محافظت میکنند. شیر های ایمنی قطع کن جایگاهی حیاتی در تجهیزاتی که نیاز به ایمنی دارند را پر کرده اند.

برای اینکه مطمئن شویم شیر ایمنی قطع کن تولید شده در هنگام به کارگیری درست عمل میکند نیاز به آزمایش آنها قبل از فروش و عرضه این محصول است. دو نوع آزمون برای این تست وجود دارد. آزمون اول آزموم پایداری است. آزمون پایداری یک آزمون دستی است. اما آزمایش تشخیصی یک آزمون آنلاین اتومات است  که درصدی از حالت های احتمالی خرابی شیر را تشخیص میدهد. یکی از نمونه آزمایش های تشخیصی برای شیر ایمنی قطع کن آزمایش ضربه و حرکت محدود است.

شیر قطع کن امکان تعمیر دارند و نگهداری آن آسان است. کار با شیر های ایمنی قطع کن ساده و آسان است. سایت پترونامور عرضه کننده شیر های ایمنی قطع کن با قیمت مناسب است. جهت سفارش ما مدیر فروش در تماس باشید.