خرید و فروش بال ولو های گازی در این سایت امکان پذیر است. برای ََآشنایی با بال ولو ها و نحوه کارایی آنها مقاله زیر را برای شما عزیزان تنظیم نموده ایم.

فروش بال ولو گازی

خرید شیر گازی

بال ولو ها با نام شیر های توپی یا شیر های گازی نیز شناخته میشوند. بال ولو ها شیر های دو طرفه ای میباشند که درون آن ها یک توپی توخالی وجود دارد. این توپی یک سوراخ دارد و با چرخش این توپی جریان گاز یا مایع باز و بسته میشود. زمانی شیر باز است که روزنه توپی در مسیر موازی با جریان قرار میگیرد.

هنگامی که دسته شیر توپی به اندازه نود درجه بچرخد شیربسته میشود. بسته یا باز بودن جریان را میتوان بر اساس محل دسته شیر نیز تشخیص داد. هنگامی که دسته به صورت موازی با جریان قرار گیرد شیر باز و زمانی که زاویه میان دسته و جهت جریان عمود است شیر بسته است.

نام بال ولو ها شیر توپی است زیرا کنترل جریان در این شیر ها توسط همین توپی انجام میشود. شیر های توپی به دلیل مکانیزمشان در سیستم های گازی بیشتر استفاده میشوند. دلیل اینکه به شیر های توپی شیر گازی گفته میشود نیز همین است. شیر های توپی عموما در خروجی گاز های شهری وجود دارند و استفاده میشوند.

فروش بال ولو گازی

قیمت شیر توپی

بال ولو ها طول عمر زیادی دارند و به راحتی قابل باز  بسته شدن هستند. شیر های توپی همیشه به شیر های ساچمه ای و شیر های دروازه ای ترجیح داده میشوند. از بال ولو ها به صورت گسترده در صنعت استفاده میشود. دلیل استفاده گسترده از شیر های توپی در صنعت کاربرد آن ها و خاصیت انطباق و تعمیر پذیری آن هاست.

بهترین و مقاوم ترین نوع شیر های توپی بال ولو استیل است. قسمت توپی این شیر معمولا از جنس کروم است. یکی از معایب بال ولو ها این است که زمانی که هوا سرد است و شیر در حالت بسته قرار گرفته است، مایع درون شیر یخ زده و امکان ترکیدن بدنه وجود دارد. استفاده از عایق یا نوار گرمایی از ترکیدن شیر جلوگیری میکند.

اما نوعی از بال ولو وجود دارد که به آن شیر توپی ضد یخ زدگی میگویند. در دو طرف بدنه این شیر ها یک پلاگ ضد یخ زدگی وجود داردکه در هنگام یخ زدگی جدا میشود و تعمیر را آسان میکند. در قسمت بالای شیر های توپی در صورت آسیب یا خوردگی بدنه شیر یک خروجی وجود دارد. این خروجی شیر تخلیه نام دارد.

فروش بال ولو گازی

خرید و فروش بال ولو گازی

بال ولو ها از نظر بدنه به چند دسته تقسیم میشوند: بدنه یک تیکه، بدنه سه تیکه، بدنه ورودی بالا، بدنه انشعابی و بدنه جوشی.

بل ولو ها هم چنان از نقطه نظر فشار کاری به دو دسته بال ولو کم فشار و پرفشار تقسیم میشوند. بال ولو های پرفشار در سیستم های هیدرولیک که با فشار بالا عمل میکنند کاربرد دارند. بال ولو های یک تیکه حفره ی کوچکتری نسبت به انواع دیگر دارند و ارزان تر هستند. این گونه بال ولو ها معمولا قابل تعمیر نیستند.

بال ولو های دو تکه روزنه های کوچک دارند و قابل تعمیر میباشند. طراحی این شیر برای تعمیر آسان تر انجام شده است. نوعی بال لو به نام فول پورت وجود دارد که توپی آن سایز بزرگی دارد. نوعی دیگر از شیر های توپی با نام بال ولو حفره پر کننده در میان انواع شیرهای توپی در بازار موجود است.

این نوع بال ولو در صنایعی کاربرد دارد که سیال درون شیر، آب آشامیدنی باشد و امکان رسوب آن در شیر وجود داشته باشد.

برای سفارش انواع شیر توپی شما عزیزان میتوانید با مدیر فروش سایت ما در تماس باشید.