فروشگاه پترونامور، مرکز فروش شیر قطع کن و شیر اطمینان با ضمانت کیفیت و قیمت مناسب میباشد. برای آشنایی بیشتر با شیر اطمینان و شیر قطع کن و کاربرد آنها و همچنین نحوه سفارش و خریداری این دو محصول با مقاله زیر همراه باشید.

فروش شیر اطمینان

خرید اینترنتی شیر اطمینان

شیر اطمینان یکی از شیر های صنعتی میباشد که از آن در صنایع مختلف برای تنظیم فشار در خطوط انتقال استفاده میشود. شیر اطمینان عمدتا در سیستم های گرمایشی به کار برده میشود. زیرا در سیستم های گرمایشی دما افزایش یافته و به دنبال آن حجم سیال افزایش پیدا میکند در نیتجه فشار نیز افزایش پیدا میکند. برای حفاظت از افراد و تجهیزات فشار اعمال شده که بالاست از سیستم گرمایشی خارج گردد. خارج کردن فشار افزایش یافته از سیستم گرمایشی وظیفه ی شیر اطمینان است. یکی از موارد استفاده از شیر های اطمینان موتور خانه ها میباشد. همچنین از شیر اطمینان در انواع سیستم های گرمایشی از جمله پمپ آب، آبگرمکن و خطوط لوله استفاده میشود. طراحی و مونتاژ شیر های اطمینان به گونه ای است که با افزایش فشار ، شیال را از مسیری جانبی به خارج از مدار سیستم هدایت میکند، از این طریق شیر اطمینان فشار موجود را از سیستم از بین میبرد.

استفاده از شیر اطمینان باعث حفافظت از تمام قطعات سیستم، همچنین باعث حفاظت از جان افراد میشود. به دلایل مختلفی ممکن است سطح فشار درون یک سیستم افزایش یابد و شرایط بحرانی شود. یکی از این دلایل ممکن است عملکرد نامناسب یا وجود خرابی در شیر های کاهش دهنده ی فشار باشد. همچنین از کار افتادن سیستم های خنک کننده نیز میتواند باعث افزایش فشار درون سیستم شود. افزایش فشار در سیستم ممکن است باعث بالا رفتن فشار در یک سیستم شود. همچنین بسته شدن مجاری تخلیه ، افزایش بیش از اندازه حرارت، واکنش های شیمیایی درون سیستم و… باعث افزایش فشار میشوند و نیاز به استفاده از شیر اطمینان است.

برای خرید شیر اطمینان و اطلاع از قیمت آن با مدیر فروش مرکز پترونامور در تماس باشید.

خرید شیر قطع کن

فروش شیر ایمنی قطع کن

در خط لوله، فشار سیال بای همیشه ثابت و بدون نوسان باشد. ثابت نگه داشتن فشار سیال عبوری از خط لوله توسط وسیله ای به نام رگلاتور انجام میشود. اما اگر در یک سیستم عملکرد رگلاتور به هر دلیلی مختل شود، از شیر ایمنی قطع کن استفاده میشود. وظیفه ی شیر ایمنی قطع کن این است که در مواقع بحرانی که فشار سیال زیاد شد و رگلاتور نیز از کار افتاد به سرعت جریان سیال را قطع کند تا به سایر تجهیزات سیستم آسیبی وارد نشود. شیر ایمنی قطع کن از پوشش، دستگیره محافظ، واشر آب بندی، پیچ محافظ نگهدارنده، مسدود کننده، بدنه شیر، دیافراگم، پیچ تنظیم و سرپیچ آلومینیومی تشکیل شده است.

شیر های ایمنی قطع کن در طرح ها، اندازه ها و انواع گوناگونی جهت کاربرد های مختلف تولید و عرضه میشوند. شما باید شیر ایمنی قطع کن را بر اساس فاکتور هایی چون دامنه، محیط و دما، فشار، اندازه پورت و اندازه و وزن انتخاب کنید.یک شیر ایمنی قطع کن اضطراری به دلیل اینکه برای شرایط اضطراری ساخته شده است؛ خود باید کاملا ایمن و بدون نقص باشد. از این رو در مرکز پترو نامورم شیر های ایمنی قطع کن پس از تولید مورد آزمایش ها و تست های متعددی قرار میگیرند و این محصول از مرکز پترونامور با ضمانت کیفیت عملکرد به دست متقاضیان میرسد. شیر های ایمنی قطع کن وسیله ای است که جریان یا فشار را از یک منبع خاص هنگام تشخیص خطر قطع میکند. شیر های قطع کن میتوانند در هر مکانی به صورت خطی در بالا دست، پایین دست یا میانه نصب شوند.

برای اطلاع از قیمت شیر قطع کن و خرید آن با مدیر فروش در تماس باشید.