فروش انواع شیر گازی در مرکز پترونامور با قیمت مناسب و ضمانت کیفیت صورت میگیرد. در این مقاله در رابطه با شیر های گازی شامل شیر توپی، شیر دروازه ای و شیر گلوب و تفاوت و کاربرد آن ها و همچنین نحوه سفارش این محصولات صحبت میکنیم. با ما همراه باشید.

خرید شیر توپی

قیمت شیر توپی

شیر توپی با نام بال ولو نیز شناخته میشود. این نوع شیر برای قطع و وصل جریان سیال در صنایع مختلف از جمله صنعت پتروشیمی کاربرد دارد. شیر های توپی یکی از مهم ترین شیر های گازی مورد استفاده در صنایع هستند. شیر های توپی در یک حرکت چرخشی ربع گرد یا نود درجه باز یا بسته میشوند. این نوع شیر های گازی ساختار بسیار محکمی دارند و میتوان از ساختار بسیار محکم آن ها بدون نیاز به نیروی گشتاوری بالا اطمینان حاصل کرد. شیر های گازی توپی بر خلاف شیر های دروازه ای دارای طراحی کم حجم و متراکم هستند. شیر های توپی یا بال ولو ها قابلیت تنظیم جریان سیال یا تعدیل آن را ندارند. شیر های توپی تنها برای قطع یا وصل کردن جریان سیال کاربرد دارند. اگر شیر توپی در حالت نیمه باز قرار بگیرد خراب شده و از کار می افتد.

برای اطلاع از قیمت شیر توپی با مدیر فروش در تماس باشید.

خرید شیر دروازه ای

فروش شیر دروازه ای

شیر دروازه ای که به آن گیت ولو نیز گفته میشود، نوعی شیر گازی در صنعت است که مانند شیر توپی برای باز و بسته کردن جریان سیال کاربرد دارد. تفاوت عملکرد شیر دروازه ای با شیر توپی یا بال ولو در این است که در شیر های دروازه ای باز و بسته کردن جریان توسط یک دیسک انجام میگیرد و در شیر های توپی باز و بسته شدن جریان به وسیله ی توپی درون بال ولو انجام میشود. شیر دروازه ای به صورت یک دریچه ی دو طرفه میباشد. شیر های دروازه ای افت فشار کمتری را ایجاد میکنند. انواع شیر های دروازه ای عبارتند از شیر دروازه ای کست استیل، شیر دروازه ای فورج استیل و شیر دروازه ای بست فشار. شیر دروازه ای کست استیل رایج ترین نوع شیر دروازه ای است. شیر دروازه ای فورج استیل برای لوله هایی که مجرای کوچک دارند کاربرد دارد. شیر دروازه ای بست فشار در فشار های بسیار قوی کاربرد دارد.

فروش شیر دروازه ای در مرکز پترونامور با قیمت مناسب صورت میگیرد. برای سفارش آن با مدیر فروش در تماس باشید.

خرید شیر گلوب

خرید شیر گلوب

شیر کروی با نام شیر گلوب ولو نیز شناخته میشود. این نوع شیر معمولا برای تنظیم یا برای توقف جریان سیال در خط لوله مورد استفاده قرار میگیرد. شیر کروی یا گلوب ولو و شیر توپی و شیر دروازه ای هر سه در دسته شیر های گازی قرار دارند اما از نظر نوع عملکرد با یکدیگر متفاوتند. شیر های گلوب برای تنظیم و تعدیل و کنترل جریان سیال طراحی شده اند، در حالی که شیر های توپی و شیر های دروازه ای محدود به قطع و وصل جریان سیال هستند. دلیل نام گذاری شیر های گلوب به نام شیر های کروی، کروی بودن نمونه های اولیه تولید شده ی آنها بوده است.چیزی که در شیر های گلوب باعث قطع جریان سیال میشود، قسمت مغزی درونی شیر است. مغزی شیر های گلوب کروی شکل نیست. این قسمت یا صاف است یا نیمه کروی و یا مخروطی شکل.شیر های گلوب پس از باز شدن جریان، بیشتر از شیر های توپی جریان را محدود میکنند. شیر های توپی از سه قسمت تشکیل شده اند که شامل بدنه، نشیمن و درپوش محافظ میشود. از شیر های گلوب در نیروگاه ها و کارخانجات فراوری استفاده میشود.

برای خرید شیر گلوب با مدیر فروش مرکز پترونامور در تماس باشید.