فروش ویژه فلنج با قیمت استثنایی در مرکز فروش پترونامور صورت میگیرد. برای آشنایی با این محصول و کاربرد آن در صنعت همچنین آشنایی با نحوه سفارش و تهیه این محصول با مقاله زیر همراه باشید.

فروش ویژه فلنج

فروش ویژه فلنج

فلنج به قطعه های فولادی گفته میشود که برای برقراری انواع اتصال به کار میرود. فلنج ها لوله را به قسمت های پایینی مثل لرزه گیر، شیر آلات و ..وصل میکند. روش های گوناگونی برای برقراری اتصال لوله با اقلام یا تجهیزات دیگر وجود دارد. یکی از روش های برقراری اتصال بین لوله و تجهیزات دیگر روش جوشکاری است. این روی دارای معایبی است. در روش جوش کاری ازبعد از جوش زدن قطعات به یکدیگر، نیاز به تعمیر کاری و یا تعویض و جایگزینی قطعات باشد، باید قسمت جوش خورده را با برش کاری از هم جدا کرد و دوباره جوش داد. مهم ترین دلیل استفاده از اتصالات فلنجی به جای اتصال جوشی، قابلیت جدا سازی آسان آن است. در اتصال فلنجی بر خلال اتصال جوشی، برای اتصال قطعات از پیچ و مهره استفاده میشود. در روش اتصال فلنجی، برای اتصال قطعات، فلنج ها رو به روی یکدیگر قرار گرفته و با پیچ و مهره به یکدیگر فشرده و سفت میشوند. در اتصالات فلنجی جهت جلوگیری از نشتی بین فلنج ها از واشر آب بندی استفاده میشود.

از اتصالات فلنجی برای اتصال لوله به تجهیزاتی چون پمپ ها، مخزن های تحت فشار، کمپرسور ها و … استفاده میشود. کاربرد دیگر اتصالات فلنجی برای تغییر متریال در لوله است. اگر در اتصال ها نیاز به تعمیرات یا جا به جایی قطعات بعد از اتصال نیاز باشد، ار اتصال فلنجی که به راحتی قابل جدا سازی و وصل کردن دوباره است استفاده میشود. هزینه ی اتصال فلنجی از سایر انواع اتصالات از جمله اتصال جوشی بیشتر است. این نوع اتصال به دلیل عملکرد عالی و مزایایی که بیان شد، با وجود قیمت بالا، خریداران و مشتریان زیادی دارد.

فروش ویژه فلنج در مرکز پترونامور انجام میشود. برای سفارش فلنج با مدیر فروش در تماس باشید.

فروش ویژه فلنج

خرید اینترنتی فلنج

در ادامه میخواهیم با انواع فلنج و کاربرد آن ها آشنا شوید. یکی از انواع فلنج های به کار رفته در صنعت، فلنج با سطح ساده است. زمانی که در اتصال از فلنج سطح صاف استفاده میشود، سطح هر دو فلنج مورد استفاده در اتصال، باید صاف باشد.کاربرد فلنج سطح ساده برای زمانی است که میخواهیم برای اتصال از دو فلنج استفاده کنیم. از اتصال فلنج های دوتایی سطح صاف همچنین در اتصالات آبی که به وسیله ریخته گری تولید شده اند استفاده میشود. این نوع فلنج ها معمولا از جنس چدن یا فولاد میباشند که در فشار های کم به کار برده میشوند.

فلنج های نر و ماده نوعی دیگر از فلنج های دوتایی یا جفتی میباشند. از فلنج های نر و ماده در پوسته ی مبدل های حرارتی و پوشش های فلنجی استفاده کرد. نوعی دیگر از فلنج ها در اتصالات فلنجی وجود دارد که نام آن فلنج دارای زبانه و صفحه شیار دار است. فلنج های صفحه شیاردار درست مانند فلنج های سطح صاف و فلنج های نرو ماده به صورت جفتی کاربرد دارد. در فلنج های صفحه شیار دار سایش، فرسودگی و خوردگی کمتری رخ میدهد. ساختار مخصوص فلنج های صفحه شیار دار، باعث میشود به پیچ و دیگر اجزای سیستم فشار کمتری وارد شود و سیستم بازدهی بهتری داشته باشد. در اتصالات فلنجی نوعی دیگر از فلنج ها با نام فلنج با سطح برجسته وجود دارد. این فلنج هم از نوع دو تایی میباشد که باید واشر صاف مهر و موم شده است. این نوع فلنج ها در اتصال فلنجی هر دو با سطح برجسته به کار میروند.

برای خرید اینترنتی فلنج با مدیر فروش مرکز عسل یاس در تماس باشید.