فروشگاه تخصصی پترونامور، مرکز فروش انواع شیر آلات صنعتی از جمله شیر ایمنی قطع کن و شیر دروازه ای است. برای آشنایی با این د نوع محصول و کاربرد آنها و همچنین نحوه سفارش آنها با مقاله زیر همراه باشید.

خرید شیر قطع کن

مرکز فروش شیر قطع کن

در تجهیزات صنعتی، فشار سیال عبوری باید ثابت باشد. ثابت نگهداشتن فشار سیال وظیفه ای تجهیزی به نام رگلاتور است. اما اگر فشار سیال بالا رود و رگلاتور نیز خراب بوده و عملکرد درستی نداشته باشد نیاز به یک تحهیز ایمنی برای قطع کردن فوری جریان است تا به دیگر تجهیزات آسیبی وارد نشود. این وظیفه را وسیله ای به نام شیر ایمنی قطع کن انجام میدهد. اجزای تشکیل دهنده ی شیر ایمنی قطع کن عبارتند از: دیافراگم، واشر اب بندی، بدنه شیر، پوشش، دستگیره محافظ، پیچ نگهدارنده، پیچ تنظیم، مسدود کننده، دیافراگم اطمینان، کلاهک ضد غبار و سر پیچ آلومینیومی.

شیر های ایمنی قطع کن در انواع مختلفی تولید و طراحی میشوند. برای انتخاب شیر ایمنی قطع کن مد نظر خودتان باید به فاکتور هایی مانند دامنه، محیط و دما، فشار، اندازه و وزن دقت کنید. کاربرد شیر های ایمنی قطع کن در شرایطی است که برای جداسازی جریان از یک منبع خاص در هنگام فشار بالا یا هنگام تشخیص یک اتفاق خطرناک مانند آتش سوزی به کار میرود. شیر های ایمنی قطع کن در طراحی تجهیزات ادغام میشوند و میتوانند در هر قسمتی شامل بالا دست، پایین دست و میانه قابل نصب است. شیر ایمنی قطع کن اضطراری باید خود ایمن باشد تا بتواند در شرایط خطرناک عملکرد خوبی از خود نشان دهد و شرایط را کنترل کند. به همین دلیل شیر های ایمنی قطع کن قبل از عرضه در بازار، چندین بار مورد تست و آزمایش در شرایط سخت قرار میگیرند. تا در هنگام استفاده عملکرد خوبی داشته باشند. شیر های ایمنی قطع کن، دارای یک پنل کنترل یکپارچه هستند. این شیر ها فشار بیش از حد را به طور فوری کنترل میکنند و جریان را به سرعت قطع میکنند تا به تجهیزات دیگر آسیبی وارد نشود. شیر های ایمنی قطع کن در نصب انعطاف پذیر هستند و این یکی از مزایای شیر های توپی میباشد. شیر های قطع کن جریان سیال را هنگام بروز حوادث طبیعی مانند سیل، زلزله یا آتش سوزی قطع میکنند. شیر های ایمنی قطع کن در برابر ضربات و خوردگی بسیار مقاوم هستند.

فروش شیر قطع کن در مرکز پترونامور با ضمانت کیفیت صورت میگیرد. برای اطلاع از قیمت با مدیر فروش در تماس باشید.

خرید شیر گلوب

خرید شیر گلوب اصل

شیر های گلوب که به شیر های کروی نیز معروف هستند، یکی از انواع شیر های گاز میباشند. شیر های گلوب یا شیر های کروی برای تنظیم یا توقف جریان طراحی شده اند. این شیر ها بر خلاف شیر های توپی محدود به قطع و و صل جریان نیستند، بلکه معروف به کنترل و تنظیم و تعدیل جریان سیال میباشند. شیر های گلوب، شیر گلوب از نظر نوع عملکرد با شیر های توپی و شیر های دروازه ای تفاوت دارد. با این که هر سه آن ها در دسته شیر های گازی قرار میگیرند. نام گذاری شیر های گلوب با نام شیر کروی به دلیل کروی بودن طراحی اولیه آن ها است. در شیر های کروی یا شیر های گلوب، چیزی که جلوی جریان سیال را میگیرد، مغزی شیر گلوب است که معمولا کروی شکل نیست، بلکه صاف، نیمه کروی یا مخروطی شکل است. شیر کروی نسبت به شیر توپی، هنگام باز شدن جریان را بیشتر محدود میکند. همچنین افت فشار بسیار کمتری ایجاد میکند. گلوب ولو ها یا شیر های کروی، از سه قسمت بدنه، نشیمن و پوشش تشکیل شده اند. از گلوب ولو ها معمولا در نیروگاه ها، تصفیه آب فاضلاب های صنعتی، و کارخانجات فرآوری برای قطع و وصل جریان استفاده میکنند.

برای خرید شیر گلوب با مدیر فروش مرکز پترونامور در تماس باشید.