فروش عمده فلنج به صورت اینترنتی در مرکز فروش تخصصی پترونامور امکان پذیر است. برای اطلاع بیشتر در رابطه با انواع فلنج و کاربرد های آنها و همچنین نحوه سفارش و تهیه این محصولات مقاله زیر را مطالعه نمایید.

قیمت خرید فلنج

فلنج چیست؟

فلنج ها قطعاتی فولادی هستند که به برقراری اتصال کمک میکنند. فلنج ها میتوانند لوله را به تجهیزات دیگر مانند لرزه گیر، شیر آلات و … وصل کنند. برای اتصالات لوله روش های مختلفی وجود دارد. یکی از این روش ها اتصال جوشی است. در این روش لوله به سایر تجهیزات با کمک عمل جوشکاری جوش داده میشود. این اتصال معایبی دارد. یکی از این معایب این است که برای تعویض یا تعمیر تجهیزات باید این اتصال جوشی را برش داد و دوباره جوشکاری کرد. یکی دیگر از روش های اتصال، اتصال فلنجی میباشد. در اتصال فلنجی قطعات به راحتی قابل باز کردن و دوباره بستن هستند. در اتصال فلنجی بر خلاف اتصال جوشی برای اتصال از پیچ و مهره استفاده میشود. این نوع اتصال نسبت به سایر اتصال ها قیمت بالاتری دارد اما به دلیل کیفیت و عملکرد عالی که دارد خریداران این اتصال بیشتر هستند.

جهت جلوگیری از نشتی بین فلنج ها از واشر آب بندی استفاده میشود. از فلنج ها برای تغییر متریال در لوله استفاده میشود. یکی دیگر از کاربرد فلنج ها در اتصالات توله به تجهیزات مختلفی از جمله کمپرسور ها، مخازن تحت فشار، پمپ ها و … میباشد. در صورتی که در تجهیزاتی که نصب میشوند، بعد ها نیاز به تعمیر کاری یا تعویض وجود داشته باشد، به جای استفاده از سایر اتصالات، از اتصال فلنجی استفاده میشود. از اتصال لنجی برای کالیبراسیون نیز استفاده میشود. در ادامه شما را با انواع فلنج در صنعت آشنا میکنیم. انواع فلنج عبارتند از فلنج با سطح ساده، فلنج نر و ماده، فلنج با صفحه شیار دار، فلنج با سطح برجسته، فلنج اوریفیس، فلنج اسلیپان، فلنج جوشی ساکت، فلنج رزوه ای، فلنج حلقه مشترک و….

جهت اطلاع از قیمت فلنج مورد نظر خود و سفارش آن با مدیریت فروش مرکز پترونامور در تماس باشید.

قیمت خرید فلنج

فروش عمده فلنج

فلنج سطح ساده شامل دو عدد فلنج در هنگام اتصال میباشد. زمانی که اتصال در این نوع فلنج ها انجام میشود، سطح هر دو فلنج صاف است . از این نوع فلنج در اتصالات آبی که به وسیله ریخته گری ساخته شده اند استفاده میکنیم. فلنج های سطح ساده در فشار های کم کاربرد دارند و معمولا از جنس فولاد یا چدن میباشند. گونه ی دیگر فلنج ها یعنی فلنج نر و ماده نیز از دسته فلنج های جفتی میباشد که یکی از فلنج ها به صورت بر آمده و دیگری تو رفته است. از فلنج های نر و ماده در پوشش فلنجی و در پوسته مبدل های حرارتی میتوان استفاده کرد. فلنج صفحه شیار دار، نیز مانند دو نمونه قبل به صورت جفتی وجود دارد. فلنج های سطح شیار دار در برابر خوردگی، فرسودگی و سایش مقاوم هستند.ساختار فلنج صفحه شیار دار به گونه ای است که باعث میشود به پیچ ها و سایر اعضا فشار کمتری وارد شود و اتصال بازده بیشتری داشته باشد.

فلنج دارای سطح برجسته همان گونه که از نامش پیداست در هنگام اتصال از دو عدد فلنج برجسته تشکیل میشود. فلنج سطح برجسته، با کمک یک واشر صاف مهر و موم شده است . این نوع فلنج با مواد سازگار با محیط زیست ساخته شده است. فلنج گلودار جوشی دارای یک گردن مخروطی شکل است. این نوع فلنج تحمل بسیار بالا و مقاومت بالایی دارد. کاربرد فلنج های گلودار جوشی بیشتر در فشار های بسیار بالا و دما های زیر صفر است. فلنج های اوریفیس، نیز نوعی فلنج گردن دار است.این فلنج ها برای مسدود کردن جریان و کاهش فشار از طریق سوراخ هایی که در فلنج موجود است کاربرد دارد.

برای خرید فلنج با مدیر فروش مرکز پترونامور در تماس باشید.