فروش اینترنتی عمده و جزئی شیر آلات صنعتی از جمله شیر های گازی در مرکز تخصصی پترونامور صورت میگیرد. برای اطلاع بیشتر در مورد انواع شیر های گازی با مقاله زیر همراه باشید.

خرید بال ولو

خرید شیر توپی

شیر توپی یی از مهم ترین شیر آلات صنعتی است. به شیر توپی شیر گازی نیز گفته میشود. از شیر های توپی برای قطع و وصل جریان سیال عبوری از خط لوله استفاده میکنند. به شیر های توپی بال ولو گازی نیز گفته میشود. یکی از مزایایی که شیر توپی دارد باز و بسته شدن آن تنها با یک حرکت ربع گرد یا نود درجه است. شیر های توپی حتی با وجود نیروی گشتاوری بالا از ساختار بسیسار محکمی برخوردار است. طراحی شیر های توپی بر خلاف شیر های دروازه ای یا گیت ولو ها کم حجم و متراکم است.از معایب بال ولو ها میتوان به محدود بودن آن ها به قطع و وصل کردن جریان است. بال ولو ها نمیتوانند جریان را تنظیم یا تعدیل و کنترل کنند. شیر های توپی تنها میتوانند در حالت کاملا باز باشند یا کاملا بسته. اگر شیر توپی در حالت نیمه باز قرار گیرد آسیب دیده و خراب میشود.

باز یا بسته بودن شیر توپی را میتوان به کمک دیدن وضعیت اهرم تشخیص داد. اگر اهرم عمود بر راستای لوله باشد شیر بسته است و اگر اهرم شیر هم تراز خط لوله باشد شیر باز است. اگر اهرم در حالتی غیر از این دو حالت باشد در حالت نیمه باز یا تعدیل قرار دارد. تمیز کردن محیط درونی شیر های توپی معمولا دشوار است به جز نوع ورودی بالای آن. شیر های توپی از نظر نوع  ورودی به دو دسته شیر توپی ورودی بالا و شیر توپی ورودی جانبی تقسیم میشود. برای خرید شیر توپی با مدیر فروش در تماس باشید.

خرید شیر قطع کن

قیمت شیر قطع کن

در تجهیزات گازی، فشار سیال همیشه باید ثابت باشد. این کار توسط وسیله ای به نام رگلاتور انجام میشود. اما اگر هم فشار غیر ثابت شود و هم رگلاتور خراب باشد، به وسیله ای ایمنی نیاز است تا جریان را سریعا قطع کند تا به سایر قسمت ها آسیبی نرسد. این وسیله شیر ایمنی قطع کن نام دارد. از شیر ایمنی قطع کن در نیروگاه ها و پالایشگاه ها کاربرد دارد. شیر ایمنی قطع کن در هنگام افزایش فشار غیر عادی در تجهیزات یا خط لوله برای جلوگیری از آسیب دیدن سایر اجزا و تجهیزات جریان را سریعا قطع میکند.

برای خرید شیر ایمنی قطع کن با مدیر فروش مرکز پترونامور در تماس باشید.

خرید شیر سماوری

فروش شیر سماوری

به شیر های سماوری پلاگ ولو یا شیر گازی یا شیر مخروطی نیز گفته میشود. شیر های سماوری از لحاظ نوع عملکرد به دو دسته شیر سماوری نیازمند روغن کاری و شیر سماوری بدون نیاز به روغن کاری تقسیم میشوند. شیر سماوری جوشی، شیر سماور چدن و شیر سماوری برنجی از انواع شیر آلات سماوری هستند. شیر های سماوری در دسته بندی شیر آلات گازی جای میگیرند. طراحی شیر های سماوری به گونه ای انجام شده است که افت فشار بسیار کمی دارند. شیر های سماوری نیز مانند شیر های توپی گازی جزء شیر های چرخش نود درجه یا همان شیر های ربع گرد قرار میگیرند. شیر سماوری از لحاظ نوع بدنه و ظاهر به دو دسته شیر سماوری وارونه و شیر سماوری استاندارد تقسیم میشود. مجرا بند شیر های سماوری به صورت استوانه ای یا مخروطی طراحی میشود. در شیر سماوری یکی از اجزا به نام پلاگ شیر سماوری تاثیر مهمی در عمر شیر سماوری دارد. این پلاگ ممکن است به شکل استوانه ای یا مخروطی باشد.

برای اطلاع از قیمت شیر سماوری و سفارش محصولات با مدیر فروش در تماس باشید.