خرید شیر سماوری و شیر ایمنی قطع کن در مرکز فروش انواع شیر آلات پترونامور انجام میشود و امکان پذیر است. شما میتوانید با کیفیت ترین شیرآلات صنعتی را با قیمت مناسب از مرکز پترونامور خریداری کنید. برای آشنایی با این دو محصول و کاربرد آنها در صنعت همچنین اطلاع از نحوه سفارش و تهیه این دو محصول مقاله زیر را مطالعه نمایید.

خرید شیر قطع کن

خرید شیر ایمنی قطع کن

در تجهیزاتی که سیال از آنها عبور میکند، فشار سیال باید همیشه ثابت باشد. ثابت ماندن فشار سیال توسط وسیله ای به نام رگلاتور کنترل میشود. اما اگر رگلاتور دچار اختلال عملکرد شود، فشار سیال افزایش یافته و یک وسیله ایمنی باید باشد تا این جریان را قطع کند تا به سایر تجهیزات در سیستم آسبیی وارد نشود. شیر ایمنی قطع کن از دستگیره محافظ، پوشش، واشر آب بندی ،پیچ محافظ نگهدارنده، بدنه ، دیافراگم، مسدود کننده، سرپیچ آلومینیومی، کلاهک ضد غبار، دیافراگم اطمینان وپیچ تنظیم تشکیل شده است. شیر های ایمنی قطع کن بستگی به شرایط، در طرح ها ی گوناگونی ساخته و تولید میشوند. انتخاب نوع شیر های ایمنی قطع کن بستگی به فاکتور هایی دارد که عبارتند از دامنه، محیط و دما، فشار و اندازه و وزن.

برای خرید شیر قطع کن با مدیر فروش مرکز پترونامور در تماس باشید.

شیر های ایمنی قطع کن برای جدا کردن فشار و جریان از یک منبع در زمان تشخیص یک اتفاق خطرناک و یا فشار بیش از حد جریان را قطع میکنند. شیر های ایمنی قطع کن با تجهیزات سیستم ادغام میشوند و در هر قسمت از سیستم از جمله بالا دست، میانه و پایین دست قابل نصب هستند. یک شیر ایمنی قطع کن باید بسیار ایمن باشد تا بتواند در شرایط خطرناک عملکرد درستی داشته باشد. به همین دلیل مرکز پترونامور پس از طراحی و ساخت شیر های ایمنی قطع کن آن ها را چندین بار آزمایش میکند تا محصولی مطمئن و با کیفیت به دست مشتریان عزیز برساند.

خرید شیر سماوری

قیمت شیر سماوری

شیر سماوری با نام پلاگ ولو نیز در بازار شیر آلات شناخته میشود. به شیر های سماوری شیر گازی یا شیر مخروطی نیز گفته میشود. شیر های سماوری از نظر نوع عملکرد به دو دسته شیر سماوری نیازمند به روغن کاری و شیر سماوری بدون نیاز به روغن کاری تقسیم میشود. شیر های سماوری انواع گوناگونی دارند، شیر سماوری جوشی، شیر سماوری برنجی و شیر سماوری چدنی سه نوع از انواع شیر های سماوری هستند.

برای اطلاع از قیمت شیر سماوری با مرکز پترونامور در تماس باشید.

شیر سماوری در دسته بندی شیر آلات در دسته ی شیر های قطع و وصل قرار میگیرد. طراحی بدنه ی شیر های سماوری به شکلی است که افت فشار آن بسیار کم است. شیر های سماوری یا پلاگ ولو ها جزء شیر های چرخشی نود درجه یا ربع گرد به حساب می آیند. شیر سماوری از نظر نوع بدنه به دو دسته ی شیر سماوری استاندارد و شیر سماوری وارونه تقسیم میشود. در شیر های سماوری، مجرابند به شکل استوانه ای یا مخروطی شکل است.مجرا بند شیر های سماوری، یک سوراخ برای عبور جریان دارد.با چرخاندن نود درجه ای دسته، سوراخ مجرا بند با با ورودی و خروجی شیر در یک راستا قرار میگیرد و باعث باز شدن مسیر جریان میشود. ظرفیت شیر های سماوری به قطر دهانه ی مجرابند بستگی دارد. هر چقدر قطر دهانه ی مجرابند شیر سماوری، به قطر ورودی و خروجی شیر سماوری نزدیک تر باشد، بازده شیر کمتر میشود. بازده شیر های سماوری در سیستم های گازی، به دلیل پایین بودن دقت تنظیم دبی کمتر است. شیر سماوری یا پلاپ ولو عبارت است از درپوش، بدنه، آب بند، محور و توپی.

برای سفارش نوع شیر صنعتی با مرکز پترونامور در ارتباط باشید.